Кардинально новий підхід вирішення проблеми наркотичної і алкогольної залежності.
Як уникнути пастки при звільненні від залежності

«Нарконон» використовує перевірену методику соцадаптації наркозалежних, яка добирається до самого кореня проблеми, — і дає довгострокову перспективу успіху.

Майже 50 років «Нарконон» рятує тих, кого вважали безнадійними наркоманами або алкоголіками. Тиждень за тижнем. Рік за роком. Наш успіх вимірюється постійно зростаючою кількістю людей, у яких тепер нове життя, вільне від наркотиків.

Багато з тих, хто прийшов в «Нарконон», раніше проходили якісь реабілітаційні програми і не отримували сталого успіху. наша програма соціальної адаптації унікальна. «Нарконон» використовує низку методик, яких не знайти більше ніде і які допомагають людям подолати наркотичну та алкогольну залежність, а також їх руйнівні наслідки. У програмі «Нарконон» не використовується заміна одних наркотиків іншими. Звільнення від залежності відбувається природним шляхом.

У програмі «Нарконон» ми направляємо увагу на причини наркотичної залежності — щоб дістатися до причин, за якими людина почала вживати наркотики.

Мета програми — життя, вільне від наркотиків.

«Я пройшов 15 різних програм реабілітації. Жодна з них не спрацювала. Жодна не допомогла мені дійти хоча б у такий стан, коли я не хотів би вживати наркотики. Моєю останньою програмою був “Нарконон”, і тепер я вже сім років не вживаю наркотики».
Програма звільнення від наркозалежності «Нарконон»

nedokamentoz-01Фахівці «Нарконону» за немедикаментозного відлучення завжди готові допомогти кожному учаснику програми. На програмі використовується здорове харчування і дієві техніки допомоги, щоб полегшити дискомфорт і хворобливі симптоми, які можуть виникнути.

Після відлучення починається нове життя, краще колишньою.

ІНДИВІДУАЛЬНА ТУРБОТА «Коли я прийшов, біль буквально скручував мене. За допомогою поживних речовин, мінералів і безперервної допомоги я зміг пройти через відлучення від героїну. З тих пір у мене нічого не болить».

«Я пройшов програму з 12 кроків. Там мені сказали, що повернення до наркотиків — це частина реабілітації. Я дізнався про героїню, коли слухав історії інших учасників програми. Коли я прийшов у „Нарконон“, то боявся програми відмови від наркотиків без медикаментів. Але це було визначено найлегшою програмою відмови з усіх, що я проходив. Тепер я дійсно щасливий. Я відчуваю себе чудово. Я прокидаюся вранці і знаю, що мене чекає гарний день. Зі мною такого ніколи не було».

novaya-02Розділ «Нове життя» базується на найбільшому відкритті Л. Рона Габбарда про те, що залишки ЛСД можуть зберігатися в тілі, в основному в жировій тканині, ще довго після того, як людина перестала вживати цей наркотик. Це відкриття пояснило, чому людина, яка вживала ЛСД в минулому, навіть роки потому може раптово знову відчути його дію. Подальші дослідження показали, що і багато інших токсичних речовин можуть залишатися в організмі, роблячи негативний вплив на наього упродовж наступних років.

Яке ж рішення? Розділ «Нове життя» — це поєднання фізичних вправ, потіння в сухій сауні і точного режиму вживання води і поживних речовин. Ці процедури розщеплюють токсичні залишки, які залишаються в тілі навіть після того, як людина перестала вживати наркотики.

Запитайте будь-яку людину, яка завершила програму «Нарконон», розділ «Нове життя». І вона розповість вам, що під час потіння вона звільнився від негативного впливу наркотиків, які залишалися в її організмі, і тепер вона сповнена енергії, і в неї нове життя без наркотичної залежності.

Як працює Детоксикація “Нове життя”
Читати далі >

ob-proc-03У програмі «Нарконон» використовуються унікальні вправи, що називаються «Об’єктивними процесами», які допомагають людині прибрати увагу з минулого і повернутися в теперішній час.

Стабільність у теперішньому часі — дуже важливий фактор у соцадаптації. Увага людини може застрягти буквально в тисячах різних моментів минулого. На її поведінку і на її ставлення до різних речей впливають подібні випадки, пережиті в минулому. У людини може бути так багато уваги на минулому, що на реальність залишається дуже мало уваги або взагалі не залишається.

Мета об’єктивів — привести людину з минулого в реальний час — з готовністю і здатністю бути один на один з життям і не шукати спасіння в наркотиках.

«Я усвідомив, що можу використовувати ці інструменти, щоб привести в порядок своє життя. Я успішний і щасливий. Тепер я маю майбутнє!»

«„Нарконон“ вчить вас, як знову почати жити, і дає вам інструменти, щоб не повертатися до наркотиків».

Як тільки потяг до наркотиків повністю усунений і фізична залежність залагоджена, саме час усунути причини, з яких людина почала вживати наркотики.

life-attaintments-04

Для цього використовуються практичні вправи, з допомогою яких людині прищеплюють життєві навички, потрібні для досягнення успіху. Це ті навички, які люди, що борються із залежністю, часто втрачали з уваги — або взагалі не мали їх.

Ефективні практичні і теоретичні заняття приносять стабільність і відроджують моральні цінності. Також важливо і те, що вивчення цих матеріалів допомагає розвинути самоконтроль і особисту силу, щоб жити без наркотиків.

«„Нарконон“ повернув мені навички, які я втратив за цей час. Завдяки цьому я знову навчився жити — жити».