Для чого необхідна програма реабілітації?

Якою ж має бути програма реабілітації наркоманів? Яка програма реабілітації справді допоможе? Яка програма реабілітації поверне ту людину, яку ви до цих пір пам’ятаєте і любите. Людину, якого ви хочете повернути, але якого змінили до невпізнання, наркотики чи алкоголь?

У наш час число людей, які вживають наркотики, яким необхідна програма реабілітації, становить 15-20% людей у всьому світі! Пропонують безліч різних способів «допомогти» людині справитися з бажанням вживати наркотики або алкоголь. Деякі пропонують гіпноз, релігію, працетерапію, психотропні препарати і навіть електрошок, роботу психологів і багато іншого. Це все можуть називати – програма реабілітації.

Найголовніше, для того, щоб визначитися з тим, яка програма реабілітації допоможе саме вам, необхідно чітко розуміти, чого ви дійсно хочете і що очікуєте! Для чого вам програма реабілітації? Необхідно чітко розуміти, що таке програма реабілітації. Якої шкоди завдають наркотики і алкоголь!

Так як наркотики і алкоголь за своєю суттю є отрутами, шкоди вони завдають як на фізичному рівні, так і на психологічному! З роками вживання, однозначно накопичується все більше невирішених проблем, все більше людина думає про минулі невдачі і все менше зауважує реальність і все менше радіє тому, що є в теперішньому моменті, знищуються вітаміни, які повинні бути в організмі щоб він нормально функціонував, тобто хтось повільно, а хто швидко знищує себе за допомогою наркотиків або алкоголю. Отже, програма реабілітації повинна відновлювати тіло і розум.

Програма реабілітації наркоманів однозначно повинна бути спрямована на відновлення того, що було втрачено. Це зрозуміло навіть із самої назви. Адже програма реабілітації, дослівно означає докладний, конкретний план дій щодо позбавлення від наркотичної залежності та відновлення здібностей, які були втрачені (у даному випадку, в результаті вживання наркотиків або алкоголю). Програма реабілітації має допомогти людині стати господарем свого життя.

Програма реабілітації Нарконон

Програма реабілітації, яку надає центр Нарконон використовується у всьому світі вже близько 50 років! Програма реабілітації Нарконон визнана багатьма людьми, як найефективніша програма реабілітації наркоманів у світі. Слово «Нарконон» буквально означає «ні наркотикам». Ця програма реабілітації не використовує медикаменти або наркотичні речовини, не застосовується гіпноз, або навіювання.
Дана програма реабілітації складається з чітко підібраних і цілеспрямованих дій.

Наша програма реабілітаціїПерший розділ програми – це відлучення від наркотиків. Найчастіше симптоми ломки бувають настільки болючими, що людині, у якого залежність, легше жити з наркотиками, ніж відмовитися від них і переживати цей біль!
Програма реабілітації Нарконон використовують кілька методик, які дійсно дуже великою мірою, якщо не повністю, послаблюють муки ломки. Так само, людина отримує комплекс вітамінів і напій, що містить кальцій і магній, тим самим задовольняється потреба організму в корисних речовинах.

Наступний розділ програми є одним з основних, для того, щоб програма реабілітації дала максимальний результат. Це програма реабілітації тіла. Детоксикація або очНаша програма реабілітаціїищение організму від накопичених токсинів.
На цьому етапі програма реабілітації проводиться під ретельним наглядом. Етап включає в себе біг, потіння в сауні, прийом вітамінів і мінеральних речовин. Це все направлено на те, щоб з допомогою потіння вивести з організму всі токсичні речовини.

Під час цього етапу програми реабілітації людина стає більш живим. Він стає енергійніше, відновлюються розумові та фізичні здібності. Тіло стає вільним від токсинів і наркотиків. Наркотики більше не впливають на розумові здібності і людина починає більш адекватно реагувати на все, що відбувається.

Наша програма реабілітаціїТак як наркотики змушують людину подумки перебувати в якихось минулих невдачах і проблемах, програма реабілітації включає в себе етап під назвою “Об’єктиви”. За допомогою точних процедур увагу людини спрямовується на даний час, підвищується здатність контролювати і приводити в порядок своє оточення, своє життя. Об’єктиви допомагають перестати жити в минулому і звернутися до сьогодення.

Життєві навички на програмі реабілітації

Далі програма реабілітації допомагає людині розібратися в його оточенні. У наш час люди часто стикаються з придушенням, якому необхідно правильно протистояти, а не уникати.Наша програма реабілітації Якщо до людини підходять зі словами: «Тебе на довго не вистачить і скоро ти почнеш вживати», то якщо правильно з цим не впоратися, є ймовірність того, що так і буде. Для цього програма реабілітації дає необхідні знання про те, хто в твоєму оточенні на твоїй стороні, а хто проти. Знаходячи здатність правильно розбиратися в людях, людина отримує впевненість і здатність створювати навколо себе безпечне оточення, в якому не буде обману, брехні і зради, де будуть люди, яким можна довіряти і на чию підтримку можна розраховувати.

Так як програма реабілітації має допомогти людині знайти справжню причину, по якій людина почала вживати наркотики або алкоголь, то наступний етап “Особисті цінності” важливий! Програма реабілітації на цьому етапі допомагає людині переглянути все своє життя. Побачити, що він робив правильно, а що ні. Насправді найскладніше в житті кожної людини-це зізнатися самому собі в тому, що ти зробив не правильно, усвідомити, скільки болю ти заподіяв своїм близьким, побачити, скільки насправді руйнування несуть наркотики і алкоголь, і не тільки самому собі, але й усім, кому він не байдужий. На цьому етапі програма реабілітації допомагає людині взяти відповідальність за своє життя.

Саме на цьому кроці програма реабілітації допомагає людині вирішити, що для нього правильно, а що ні. Створити свої власні принципи, яких в подальшому він хоче дотримуватися! Пройшовши цей курс, людина зможе спокійно дивитися на минулі події свого життя для того, щоб їх змінити.

У цьому світі ніщо не може залишатися таким, як було.Щось або поліпшується або погіршується. Людина завжди перебуває в якомусь стані існування. Це стан або поліпшується або погіршується. На наступному етапі програми реабілітації “Зміни станів у житті” ви дізнається точні формули того, як можна змінити будь-поганий стан в своєму житті на краще! Програма реабілітації відновлює здатність людини змінювати своє життя у потрібному напрямку. Ви можете виправити і відновити стосунки з родиною, друзями, партнерами. Ви отримаєте знання, як це зробити правильно.

 

Програма реабілітації Нарконон, допомагає людині стати по справжньому вільним від залежності і почати жити тим життям, яким він достойний!