Як детоксикація «Нове життя» допомагає позбавитися від наркотичної залежності

Слово «детоксикація», утворено латинської приставкою de – що означає усунення, припинення та давньогрецьким коренем ?????? – отрута. Детоксикація – це процес руйнування і знешкодження різних отруйних речовин хімічними, фізичними або біологічними методами. Простіше кажучи, звільнення тіла від накопичених в ньому отрут.

Що таке детоксикація «Нове життя»

Процедура детоксикації «Нове життя», яка використовується в програмі НАРКОНОН, заснована на відкритті видатного дослідника минулого століття Л. Рона Хаббарда про те, що залишки ЛСД можуть ще довго залишатися в тілі. Було виявлено, що ці токсичні поклади, знову потрапляючи в кров, роблять негативний вплив на розум людини і викликають непереборну тягу до наркотиків, навіть якщо людина перестала їх вживати.

Пізніше було виявлено, що багато інших наркотиків і токсичні речовини залишаються в тілі роками, надаючи на нього руйнівний вплив. Очистивши тіло від токсичних відкладень, людина може стати вільним від наркотиків назавжди.

Рішенням проблеми стала програма детоксикації, яка була розроблена Л. Рон Хаббардом спеціально для усунення руйнівних наслідків вживання наркотиків на людину і її розум. Точна процедура детоксикації описана в книзі «Чисте тіло – ясний розум», купити книгу можна за посиланням . Процедура заснована на натуральних компонентах і дозволяє повністю усунути згубний вплив токсинів, що перешкоджає звільненню від наркотичної залежності.

детоксикація Нове життя

Як проводиться детоксикація «Нове життя»?

Процедура унікальна і складається з фізичних вправ, потіння в сауні і точного режиму прийому рідин і поживних речовин. Така методика розщеплює токсини в жировій і кісткової тканини, до яких не добираються традиційні медичні методи очищення крові і подібні. Той, хто проходив детоксикацію «Нове життя», говорить про те, що тіло повністю звільнялося від залишків наркотичних речовин, і разом з цим приходив новий рівень енергії і ясне мислення.

  1. Спеціальні натуральні добавки приймаються щодня по точної процедурі, щоб заповнити їх втрати в організмі, викликані вживанням наркотиків. Процес проходить під контролем навченого фахівця, і дозування змінюється за індивідуальним графіком.
  2. Фізичне навантаження (біг) посилює кровообіг і допомагає виводити розщеплені ниацином – один з вітамінів групи «Б» – токсини.
  3. У сауні при потінні токсини через кров потрапляють в рідини тіла і виходять геть із організму.

Під час детоксикації організм очищується природним шляхом, а натомість виведених з організму отрут, тіло насичується новими чистими жирами і вітамінами, необхідними для правильної життєдіяльності.

________________________________________________________

 

Детоксикація для наркозалежних

Якщо ви або ваш близька людина вирішили повністю звільнитися від наркотичної залежності і відновити гарну реакцію, ясне мислення, збільшити рівень енергії, піднести зацікавленість і смак до життя і створити чудовий фундамент для повної реабілітації і побудови нового життя, то ви прямо зараз залиште свою заявку в формі нижче:

 

Я хочу пройти детоксикацію в НАРКОНОН, що мені робити?

Зателефонуйте нам за телефонами, вказаних на сайті для консультації