“Колишніх наркоманів не буває?!” “Бувають!” – стверджують 70% випускників реабілітаційного центру “Нарконон”


Найголовніше в лікуванні наркоманії – щоб хвороба не поверталася!

Точніше, щоб людина, який впорався із залежністю, не повертався до колишніх звичок і способу життя.

Досягти це можливо, якщо знати причини проблеми і знати, як це може бути усунено.

Причина наркотичної залежності № 1. Фізіологічна дія наркотиків та алкоголю на організм

Наркотики і спирт – це жиро-розчинні отруйні речовини. Потрапляючи в організм, вони повністю не виводяться, а частково всмоктуються жировими клітинами. Саме ця особливість і лежить в основі фізіологічної залежності від наркотиків або алкоголю (що, в принципі, одне і теж)! Так як в подальшому це сприяє тому, що при фізичному навантаженні, коли йде розщеплення жиру, наркотики в мікро дозах знову потрапляють у кров. Людина починає відчувати болі в організмі, а також і психологічний дискомфорт: дратівливість, агресія, депресія і т. д. Наркоман стандартно позбавляється від цього стану прийомом нової дози. А алкоголіку потрібно обов’язково похмелитися.

Рішення:

Детоксикація “Нове життя” спрямована не тільки на те, щоб повністю вивести всі залишки наркотиків і етилового спирту з організму, але також відновити функції роботи внутрішніх органів, які були отруєні в період вживання. Без цієї процедури лікування наркомана не дозволяє досягти високого позитивного результату.

Особливістю випускників реабілітаційного центру “Нарконон” є здоровий колір особи, фізична активність, здоров’я. Високопрофесійні фахівці центру індивідуально програмують надання детоксикації “Нове життя” для кожного учасника, що дозволяє досягти хороших результатів.

Причина наркотичної залежності №2. Психологічна.

Наркотики, алкоголь, ігроманія – для багатьох це просто спосіб піти від реальності, від проблем з близькими або труднощів на роботі які людина не знає, як вирішити.

Розлучення батьків, яких дитина однаково любить, конфлікти в сім’ї, відсутність розуміння і теплих почуттів – все це призводить до душевної болю і відчаю. Підлітки можуть знайти розраду на вулиці або ж у колі друзів, де вже поширюється “кайф”. Можна спостерігати, що вже дорослі наркомани, як би психологічно “фіксуються” у тому юному віці, коли вони почали вживати наркотики.

Рішення:

Курси розділу реабілітації наркоманів “Життєві навички” дозволяють людині подивитися на ті фіксовані розумові стану і установки, звички реагувати певним чином на труднощі життя. Це завжди, в підсумку, повертало до вживання, навіть якщо людина вже сам бажав кинути. В даному випадку, у кожного труднощі, як і доля, строго індивідуальні. Методика “Нарконон” дозволяє учаснику програми розібратися в них самостійно, дає інструменти як прийти до правильних рішень, а також отримати навички справлятися з труднощами життя без наркотиків.

Причина наркотичної залежності №3. Оточення.

Часто саме оточення людини сприяє його вживання. Приклад: дитина поступив в навчальний заклад або переїхав в інше місто – і його наче підмінили! Причина в небезпечному оточенні, яке поширює наркотики і заробляє на вас або на вашому рідному людину, маніпулюючи ним, втягуючи в кримінальні махінації, знищуючи його!

Рішення:

Це найголовніше: чи візьме людина рішення раз і назавжди розірвати зі своїм старим оточенням чи ні, як би це оточення не намагалася повернути його назад!

70% випускників реабілітаційного центру “Нарконон”, проходячи курси “Життєві навички” побачили справжню сутність цих “друзів” і зрозуміли, що родина, дружина, дитина, чесна, шановна робота – є істинними цінностями. У цей момент багато людей починають усвідомлювати, що для них насправді зробили батьки, відправивши сина чи доньку на реабілітацію. Дякують за те, що допомогли йому, а не відвернулися або в безсиллі опустили руки. Просять вибачення у матерів і батьків. І не повертаються в своє минуле оточення.

 

Картинки по запиту фото сина з літніми дітьми

Лікування наркоманів – дуже складний і трудомісткий процес. Але впоратися із залежністю можна! Випускники “Нарконон” та їх близькі – сильні люди, так як проблема наркоманії та алкоголізму для них вже позаду.

Не чекайте! Телефонуйте прямо зараз!

+38 067 429 9005 | +38 063 200 5146 | +38 066 612 7062

Анонімно

Що таке лікування наркомана по суті?

Це спроба здійснити саме лікування. Тобто процес хімічного, біологічного чи фізичного впливу на якийсь з людських органів з метою привести його в оптимальне, здоровий стан. Але тоді, беручись за лікування наркоманії, лікар повинен усвідомлювати, що він намагається лікувати. Печінка наркомана, розстроєну героїном? Або носову порожнину, запалену від кокаїну? Або шкірний покрив, покритий виразками через нестачу вітамінів?
Однак ми говоримо про лікування наркоманії, а не печінці, синуситу або шкірних захворювань. Ми говоримо про лікування наркоманії, як про усунення причини, з якої виникають і всі інші хвороби. І без знання того, що таке сама наркоманія насправді – проводити успішне лікування наркоманії безглуздо. Адже нерозумно усувати слідства, поки не усунена причина – джерело хвороби.

Багато вважають, що ця причина – наявність самих наркотиків. В цілому тут є логіка. Не будь самих наркотиків – не було б і наркоманії. Але це хитка філософія. Якщо не буде наркотиків, люди почнуть пити, не буде алкоголю, будуть нюхати газ, пари бензину, клей, нарешті придушать один одного, прагнучи отримати короткочасне стан ейфорії (гипокапния). Значить, справа не в самих наркотики. А в чому?
Багато фахівців, беручись за лікування наркомана, заявляють, що причина самої наркоманії в загальному хімічному дисбалансі тіла. І що успішне лікування наркоманії залежить тільки від поки ще не знайдених оптимальних хімічних сполук, здатних усувати цей дисбаланс.

Лікування наркоманії – це давня історія про пошук чарівної таблетки

Фармацевти і психіатри вже заробили на ній свої трильйони.

В сутності це нескладно.

Щоб заробити на проблемі «лікування наркоманії» гарні гроші, потрібно зробити кілька простих речей.

  1. Користуючись тим, що більшість провідних лікування наркоманії лікарів не досягають успіхів, оголосити наркоманію невиліковною. Тоді саме лікування наркоманів перетворюється в героїчну боротьбу наркологів з невиліковною недугою.
  2. Героїв слід поважати, в тому числі матеріально, тому держава виділяє на лікування наркоманії багато грошей.
  3. У битві з невиліковною недугою обов’язково повинні брати участь фармацевти всіх рівнів під гаслом: «лікування наркоманії марно, але можна полегшити перебіг хвороби»…
  4. Далі все лікування наркоманії перетворюється у змагання фармацевтів – хто більше встигне продати своїх таблеток невиліковно хворим.

І вже більше не йдеться про результати. А просто про те, що де-то хімічне лікування наркоманії було більш успішним, а десь менше. Адже якщо лікування наркоманії виявиться стовідсотково успішним, то що ж робити з цими спеціалізованими фабриками по випуску психіатричних таблеток?

Між тим, якщо лікування наркоманії розглянути як процес остаточного позбавлення від наркотичної залежності, то без встановлення точної природи залежності не обійтися.

Залежність – це нездоланна тяга, це спопеляюча пристрасть, це фатальний потяг, це те, що тебе тягне і ти не можеш протистояти. Якщо не знати, звідки береться залежність, лікування наркоманії перетворюється на боротьбу з вітряними млинами. Звичайно, існує безліч теоретичної літератури з цього приводу. Але переважна частина цієї літератури містить неправдиві дані, теорії, не дають результатів.

В той час, як у залежності є точне визначення, так і способів її усунення є точна технологія. Реабілітаційний центр “Нарконон” володіє такою технологією. І це не лікування наркоманії – це реабілітація людини. Реабілітація його тіла, розуму і моральних цінностей.

Так що ж таке залежність?