Життєві навички

Як тільки потяг до наркотиків повністю усунена і фізична залежність залагоджена, саме час усунути причини, з яких людина почала вживати наркотики.

Для цього використовуються практичні вправи, з допомогою яких людині прищеплюють життєві навички, необхідні для досягнення успіху. Це ті навички, які люди, що борються із залежністю, часто упускали з вигляду — або взагалі не мали їх.

Ефективні практичні і теоретичні заняття приносять стабільність і відроджують моральні цінності. Також важливо і те, що вивчення цих матеріалів допомагає розвинути самоконтроль і особисту силу, щоб жити без наркотиків.

«„Нарконон“ повернув мені навички, які я втратив за цей час. Завдяки цьому я знову навчився жити — жити».

Що вам потрібно для успіху

Ось інструменти, які вивчають і отримують люди на цьому етапі програми «Нарконон»:

Підготовка: життя без наркотиків

«Подолання підйомів і спадів у життя»

Стан, коли в один день ви відчуваєте себе краще, а інше гірше, може швидко перетворитися на спадну спіраль, що веде на саме дно. З цих матеріалів ви дізнаєтеся фактори, які змушують людину відчувати себе як на «американських гірках» — емоційно та фізично. Зможете помічати ці фактори, щоб уникати їх або усувати їх зі свого життя, а також з’ясуйте, що допомагає поліпшити добробут.

Підготовка: життя без наркотиків

«Особисті цінності»

Здатність робити правильний вибір — це основа всього вашого майбутнього. Але що таке «правильно»? Як ви можете визначати для себе в кожній життєвій ситуації? Ці матеріали допоможуть вам виховати свою особисту твердість і дасть вам основу для прийняття рішень, щоб ви могли довіряти самому собі в тому, що приймете правильне рішення, яким би воно не було для вас.

Підготовка: життя без наркотиків

«Зміна станів у житті»

В якості заключного кроку — саме час зібрати по шматочках будь-яку область життя, на яку негативно вплинула залежність від наркотиків чи алкоголю. Цей крок допомагає вам усунути шкоду, заподіяну вашому житті, взаємовідносинам, майна, роботі. І навіть якщо на перший погляд може здатися, що заподіяну шкоду неможливо виправити, — це не так. Цей крок дає працюють формули, які допоможуть вам привести своє життя в порядок і працювати задля досягнення кращого майбутнього.

«До „Нарконону“ я був у восьми інших центрах. „Нарконон“ відрізняється від інших тим, що його співробітники ніколи не говорили мені не вживати наркотиків: вони навчили мене жити краще, і відмова від наркотиків був лише побічним результатом».