«ЗА 32 РОКИ вживання НАРКОТИКІВ я пройшов 15 різних програм реабілітації. Жодна з них не спрацювала. Ні одна не допомогла мені дійти хоча б у такий стан, коли я не хотів би вживати наркотики. Моєї останньої програмою був „Нарконон“, і тепер я вже сім років не вживаю наркотиків. До того як я прийшов сюди, у мене не було надій. Я думав, що помру де-небудь в стічній канаві наркоманом, — і це чиста правда. Цей центр повністю змінив моє життя. Програма настільки ефективна, що я навіть не можу передати це словами» (М. Ш.).

«КОЛИ Я ЗАКІНЧИВ ПРОГРАМУ, я знав, що здійснив найважливіша справа у всій свого життя. Я знав, що тепер знову контролюю своє життя. Я вживав наркотики з 12 років, і тут я відчув себе так, ніби знову повернув собі всі втрачені роки. Я хочу жити, і це почуття неможливо замінити нічим іншим» (Д. Х.).

«Я ПРИЙМАЛА НАРКОТИКИ З 18 РОКІВ. Я сиділа на голці 17 років. Ніколи не думала, що зможу кинути. Я дійсно так не думала. В інших центрах мені сказали, що я буду наркоманкою все життя. Програма „Нарконон“ врятувала мені життя. Тут мене навчили того, як більше не бути наркозалежної. Мене навчили бути більш гарною людиною і самостійно вирішувати проблеми. Я нова людина. До другої або третьої тижня програми у мене з’явилося багато енергії. А коли я закінчила ходити в сауну, я знову відчувала себе так, як коли була дитиною. Я відчувала себе краще, ніж багато років до цього. Ці люди повернули мені життя» (С. с.).

«„НАРКОНОН“ ДАВ МЕНІ НАДІЮ. Тут мені дали інструменти, і я змогла піти і виправити все, що накоїла, — у фізичному і духовному плані, абсолютно все. Я повернула собі життя» (Р. Р.).

«ДО „НАРКОНОН“, коли родичі дзвонили мені, я взагалі не хотіла говорити з ними, бо знала, що мені доведеться брехати. Коли я була наркоманкою і кидала навчання або втрачала роботу, я казала їм, що у мене справи йдуть чудово. І саме тоді вони дізналися про програму „Нарконон“. Я дуже вдячна їм і співробітникам центру „Нарконон“ за те, що вони допомогли мені усвідомити, що мені потрібно змінити своє життя, і за те, що вони допомогли мені змінити її» (A. О.).

«Я ПРОЙШОВ ЧЕРЕЗ БАГАТО ЦЕНТРІВ, де проводили програму з 12 кроків. Все, що я пробував, не спрацював — кожен реабілітаційний центр, кожна програма детоксикації — ніщо з цього насправді не спрацювало. Потім я прийшов в „Нарконон“. Тяга до наркотиків… Я не думав, що вона взагалі коли-небудь відбудеться, і раптом вона повністю пройшла на розділі „Нове життя“. Я не усвідомлював, що можу бути настільки щасливим, як зараз. Програма „Нарконон“ повернула мені життя і знову зробила мене щасливим» (Р. С.).

«РАНІШЕ Я ЩОВЕЧОРА МОЛИЛАСЯ перед сном про те, щоб не прокинутися на наступний день. Я відчувала жахливу фізичну біль і завдавала нестерпний емоційну біль своїм родичам. Я не думала, що для мене є надія. Тепер я щоранку прокидаюся, ще більше люблячи свого чоловіка. Мої діти говорять зі мною. Нам добре разом — це як день і ніч. Ось якою має бути життя. Я відчуваю, що мені дуже пощастило. Бог благословив мене не тільки новим життям, але й життям, яку варто прожити» (Д. Х.).

«Я ПРОЙШОВ ПРОГРАМУ З 12 КРОКІВ. Там мені сказали, що повернення до наркотиків — це частина реабілітації. Я дізнався про героїню, коли слухав історії інших учасників програми. Коли я прийшов в „Нарконон“, то боявся програми відмови від наркотиків без медикаментів. Але це було визначено найлегшою програмою відмови з усіх, що я проходив. Тепер я дійсно щасливий. Я відчуваю себе чудово. Я прокидаюся вранці і знаю, що мене чекає хороший день. Зі мною такого ніколи не було» (Д. Р.).

«ЯКЩО Б Я ДІЗНАВСЯ ПРО „НАРКОНОНІ“ НА КІЛЬКА ДНІВ ПІЗНІШЕ, на тиждень пізніше, то не знаю, був би я тут сьогодні чи ні. Я прийшов в „Нарконон“ і припинив приймати героїн, кокаїн та метадон. Я пам’ятаю, як почав ходити в сауну, і в перший день все пройшло досить гладко, а потім я пішов у свою кімнату і проспав 12 годин. Я прокинувся і сказав: „Слава Богу! Тут мені стане краще“. І мені ставало краще кожен день, у мене з’являлося все більше енергії. Я знову відчував себе нормально. Я знову відчував, що мені 25 років. Потім, після „Навичок для життя“, я точно зрозумів, як хочу прожити своє життя. Тепер ніщо не зможе зупинити мене. Я вже півтора роки не вживаю наркотиків, я владнав всі проблеми з родиною, тепер у мене є дівчина, яка може мені довіряти, і у мене є улюблена робота. Все те, що я намагався знайти протягом 10 років, але ніяк не міг» (Дж.Р.).

«ПРОГРАМА „НАРКОНОН“ відрізнялася від всіх програм, які я проходила: мене не тягнуло до наркотиків. Я навіть про них не думала. Я дізналася, чому приймала наркотики, і впоралася з проблемами в житті, які привели мене до залежності. Я повністю їх владнала. І у мене не було ніяких сумнівів, ніяких застережень. „Нарконон“ допоміг мені зрозуміти, чому я приймала наркотики, — ось що зробила для мене ця програма» (Ж. Р.).