Відгуки про програму НАРКОНОН і реабілітаційному центрі НАРКОНОН-Київ

Наша головна задача – надати ефективний метод звільнення від наркотичної залежності та алкоголізму. З нашою допомогою люди перестають вживати наркотики, повертаються в сім’ї і починають життя заново, вміючи контролювати себе і будучи здатними досягати успіху.


ВІДЕО ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ НАРКОНОН


Мені 34 роки, я курив траву років з 13, 18 спробував важкі наркотики, в 23 вже конкретно підсів. В НАРКОНОН мене привіз мій друг, який теж пройшов програму.

До того, як я потрапив у НАРКОНОН, довіри до мене вже не було. Ясна річ, що син залишається сином, і мама продовжувала виявляти любов, але що б мені довіряли, я сказати не можу. Зараз налагодилися стосунки і я розумію, що готовий допомагати. Так що стосунки налагоджуються, життя триває, прагнемо до кращого.

Що мені тут сподобалося, так це дружня атмосфера, відсутність жодних медикаментів або замінників наркотиків. Тут дійсно допомагають навчитися жити без наркотиків, радіти життю. Не тільки усувають фізичну залежність, ломку, але і повністю виводять з організму ту погань, що там осідає.


 

Мені близько 30 років. Я з Сімферополя. Все почалося з «плану», звичайно. Років шість курив «план», а останні три роки кожен день «ширка» та амфетамін. Я дізнався, що можна реабілітуватися, можна почистити організм і приїхав. А тепер я буду допомагати іншим. Я нічого хорошого не робив раніше, а тепер буду робити щось, щоб допомагати людям.