Не чекайте коли ситуація стане гірше.

Ми зможемо допомогти.

Телефонуйте зараз:

+38 (044) 223-60-83 ,+38-067-429-90-05,

+38-050-06-58-031, +38-063-99-57-212

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Києві

Що таке лікування наркоманії по суті?

Це спроба здійснити саме лікування. Тобто процес хімічного, біологічного або фізичного впливу на якийсь з органів людини з метою привести його до оптимального стану здоров'я. Але тоді, беручись за лікування наркоманії, лікар повинен усвідомлювати, що ж він намагається лікувати. Печінку наркомана, засмічену героїном? Або носову порожнину, запалену від кокаїну? Або шкіру, що вкрита виразками через нестачу вітамінів?
Проте ми говоримо про лікування наркоманії, а не печінки, синуситу чи хвороби шкіри. Ми говоримо про лікування наркоманії як про усунення причини, з якої виникають і всі інші хвороби. І без знання того, що таке сама наркоманія насправді — проводити успішне лікування наркоманії безглуздо. Адже нерозумно усувати наслідок поки не усунено причини — джерела хвороби.

Багато хто вважає, що ця причина — це самі наркотики. Загалом тут є логіка. Не було б самих наркотиків — не було б і наркоманії. Але це хитка філософія.
У нашому світі через кожен кілометр стоять бензинові АЗС, які щодня відвідують мільйони людей на своїх машинах. Всі вони знають, що пари бензину діють як галюциногенні наркотики. Проте бензин ллють в баки машин, а не в носові порожнини. І при цьому мільйони тонн бензину на землі не роблять людей бензиновими наркоманами. Отже, справа не в самих наркотіках. А в чому?
Багато фахівців, беручись за лікування наркоманії, заявляють, що причина самої наркоманії в загальному хімічному дисбалансі тіла. І що успішне лікування наркоманії залежить лише від поки ще не віднайдених оптимальних хімічних сполук, здатних усувати цей дисбаланс.

Лікування наркоманії — це давня історія про пошук чарівної пігулки

Фармацевти з психіатрами вже заробили на ній свої трильйони.

По суті це нескладно.

Щоб заробити на проблемі «лікування наркоманії» хороші гроші, потрібно зробити кілька простих речей:
1. Скористатись тим, що в лікуванні наркоманії переважна більшість лікарів не досягають успіхів, й оголосити наркоманію невиліковною.
2. Тоді саме лікування наркоманії перетворюється на героїчну боротьбу наркологів із невиліковною недугою.
3. Героїв слід поважати, у тому числі матеріально, тому держава виділяє на лікування наркоманії багато грошей.
4. У битві з невиліковною недугою обов'язково мають брати участь фармацевти всіх рівнів з гаслом: «лікувати наркоманію марно, але можна полегшити перебіг хвороби»...
5. Далі все лікування наркоманії перетворюється на змагання фармацевтів — хто більше встигне продати своїх пігулок невиліковно хворим.

І вже більше не йдеться про результати. А просто про те, що десь хімічне лікування наркоманії було більш успішним. А десь менш успішним. Адже, якщо лікування наркоманії виявиться стовідсотково успішним, то що ж тоді робити з цими спеціалізованими фабриками з випуску психіатричних пігулок?

Якщо до лікування наркоманії поставитись правильно, тобто як до процесу, що остаточно позбавляє від наркотичної залежності, то без встановлення точної природи залежності не обійтись.

Якщо не знати, звідки береться залежність — ця тяга непереборна. Це спопеляюча пристрасть. Це фатальний потяг. Це згубна пристрасть. Це те, що тебе тягне й ти не можеш протистояти цьому. Якщо точно його не знати — джерело залежності — лікування наркоманії перетворюється на боротьбу з вітряними млинами. Звичайно є море теоретичної літератури з цього приводу.
Але переважна більшість цієї літератури містить неправдиві дані. Теорії, що не дають результатів.
У той час, як у самої залежності, так і у способів її усунення є точне наукове визначення.

Так що ж таке залежність?

Лікування наркоманії в Украйні.

Телефонуйте зараз:

+38 (044) 223-60-83 ,+38-067-429-90-05,

+38-050-06-58-031, +38-063-99-57-212