Не чекайте коли ситуація стане гірше.

Ми зможемо допомогти.

Телефонуйте зараз:

+38 (044) 223-60-83 ,+38-067-429-90-05,

+38-050-06-58-031, +38-063-99-57-212

Боротьба з наркоманією

Боротьба з наркоманією це дуже цікаве питання, оскільки підхід до справи може бути різнобічним. Останнім часом боротьба з наркоманією, безперечно, цікава. Уряди організовують різні структури, які займаються питаннями швидше пошуку ринків збуту наркотиків. Так з одного боку відбувається боротьба з наркоманією.

А цікаво, якщо боротьба з наркоманією буде весь час саме такою, чи переможемо ми її? Безсумнівно, прибрати всі ринки збуту це дуже хороший крок, і це початок боротьби з наркоманією, але, якщо суспільство вже хворе на це, то прибравши постачальників, проблему не вирішиш. Якщо уряд бачить, що боротьба з наркоманією має бути саме такою, то нехай візьме відповідальність на себе з цього боку.

Якою має бути боротьба з наркоманією з іншого боку

Боротьба з наркоманією має бути й на іншому фронті, а саме знищувати передумови й вводити розумність, правильні дані від початку, з дитинства. Боротьба з наркоманією з розумної точки зору має здійснюватись з двох фронтів, з боку законів, виявлення ринків збуту тощо, а також попередження наркоманії. Тоді боротьба з наркоманією буде ефективною й успішною.

Зараз в усьому світі розумна боротьба з наркоманією просто необхідна, адже  наркотики поширюють не лише нелегально, але також через так звані лікарські препарати, що, безсумнівно, веде до загибелі суспільства. Боротьба з наркоманією сьогодні це вже битва не тільки окремої держави, країни, але й всіх людей, які там мешкають. Боротьба з наркоманією — це боротьба за виживання. Боротьба з наркоманією — це відстоювання прав людини.

Сьогодні вводити розумність потрібно не тільки з боку споживачів, але й продавців смерті, адже, якщо боротьбу з наркоманією буде програно, життя на землі стане нестерпним.

Огляд сьогоднішнього дня показав, що деякі суспільства вважають, що низку наркотиків потрібно легалізувати. Якщо чекати ще далі то може настати час, коли тут боротьба з наркоманією вже буде марною. Таке відчуття, що в таких країнах скоріше борються не з наркоманією, а борються з нормальними людьми за підтримки наркоторгівців.

Поширення наркотиків

Поширення наркотиків зараз набирає неймовірних темпів. Сьогодні придумуються нові й нові наркотики, і вводяться в суспільство під виглядом нових «ліків». Боротьба з наркоманією сьогодні має прискорюватись просто неймовірно, щоб випередити поширення наркотиків. Центр «Нарконон» докладає всіх зусилль, щоб запобігти поширенню наркотиків по всьому світі, реабілітує наркоманів, і проводить антинаркотичні лекції у всіх містах світу. І в такий спосіб боротьба з наркоманією йде двома фронтами, як з наслідками наркоманії, так і з самим її початком.

Як показує статистика, якщо боротьбу з наркоманією здійснюють лише через антинаркотичні лекції, то знижується рівень наркоманії від 30 до 60%. Можна сказати, що боротьба з наркоманією для нашого центру є першочерговим завданням. Тут потрібно діяти дуже ефективно.

Поширення наркотиків та боротьба з наркоманією це два протилежних воїни, які виступають за різні сторони життя, а можливо й смерті.

Якщо боротьба з наркоманією переможе, майбутнє буде прекрасним і чудовим, а якщо боротьба з наркоманією буде даремною, ми не зупинимось і будемо продовжувати до повної перемоги.

Поширення наркотиків має бути придушено на державному рівні, адже у них є всі необхідні важелі, й боротьба з наркоманією може набути неймовірно ефективного характеру при такій підтримці.

Зверніться до центру реабілітації Нарконон і боротьба з наркоманією стане нашою спільною справою.