Алкоголь реабілітація

Приходячи в цей світ, дорослішаючи, ми мріємо про своє майбутнє, бачимо себе успішними, коханими, щасливими і навіть не підозрюємо, що у кожного з нас є всі шанси стати алкоголіками. Алкоголізм для нас з вами вже не є чимось незвичайним, не природним. Кожен день ми можемо спостерігати людей, у яких алкоголізм частина життя, вони оточують нас, серед наших друзів теж є ті, хто любить випити. І в нашому суспільстві вважається цілком нормальним те, що кожне свято не може пройти без чарочки чогось «запального». Але друзі давайте подивимося з наукової точки зору, що ж насправді алкоголізм.

Є алкоголізм чимось таким, що дійсно гідно такої величезної уваги з боку всього людства… Хтось каже, що алкоголізм-це хвороба. Хто то просто зітхає… Ех алкоголізм, алкоголізм. Хтось з розумним виразом обличчя пояснює, що алкоголізм це надуманий науковий термін, і що алкоголізм-це зовсім не хвороба, це взагалі навіть не залежність, і що кожна людина в будь-який момент може зупинитися, якщо захоче. А оскільки поспішати нікуди, та й робити нічого, чому б і не випити трохи, «на коня», от алкоголізм і процвітає. Всі версії звичайно вірні по-своєму, але друзі, якщо все так просто і всі знають, чому тоді так багато п’яниць, і алкоголізм разростаться??? Видно, є деякі речі, які відомі не всім людям на землі. Чому б нам з вами добре не прояснити раз і на завжди, що таке алкоголізм.

____________________________________________

Телефонуйте зараз і отримаєте безкоштовну консультацію по вашій проблемі.

+38-067-429-90-05, +38-050-06-58-031, +38-063-99-57-212

____________________________________________

Цей хитрий, підступний алкоголізм

Кожен з нас знає, що у кожної дії є початок, кінець і, найголовніше, причина. Точно так само і алкоголізм можна розглянути з точки зору початку, кінця і причини. І, що найцікавіше, так це те, що якщо гарненько розглянути причину, справжню причину, і впоратися з нею, людині стає просто не цікаво продовжувати пити і алкоголізм сходить нанівець. Якщо розглянути будь-яку ситуацію, яка стала причиною того, що алкоголізм виник, то стає ясним, що алкоголізм, це спосіб дивитися на проблему через нього, ніби ховаючись. Так ось, у нас є людина, іноді випиваюча, це початок, потім, можливо, він плавно переходить в стадію сильно п’є, чим це закінчується все знають і це кінець в даному прикладі, а що ж тоді є причиною того, що алкоголізм став частиною його життя? Чому людина, спробувавши алкоголь, став вдаватися до нього все частіше. Хіба це вірус змусив його зробити або якийсь внутрішній орган пошкодився, може вітамінів не вистачає в організмі? Якщо подивитися з цієї точки зору на алкоголізм, стає ясним, що алкоголізм це ніяка не хвороба, це просто нездатність зустрітися з чимось лицем до лиця, що і є причиною його початку. Звичайно ж, цей приклад не є універсальним для усіх випадків, і перша причина теж. Але в більшості випадків це є правдою, і алкоголізм починається з цього. Алкоголізм іноді починається з наслідування старшим, батькам, які мали сильний вплив на людину в дитинстві. А потім переростає в алкоголізм звичний спосіб відходу від деяких проблем, з якими стикаються в житті. І ось людина стає наслідком своїх звичок і від нього вже нічого не залежить. Він залежить від алкоголю. У реабілітаційному центрі Нарконон ми шукаємо справжню причину того, чому людина п’є і підбирає кожного свій спосіб усунути цю причину. Центр «Нарконон» використовує точну технологію того, як повернути причинність будь-якій людині, в якій би ситуації він не був.

 

Алкоголізм приховує людини від реальності

Коли людина стикається з чимось неприємним для нього або небажаним, як правило він намагається цього уникнути, втекти від того, що відбувається в реальності і алкоголь просто допомагає позбавитися від нав’язливих думок, від поганого настрою, надає сміливості або розкутості у спілкуванні. Беручи алкоголь в якості помічника вирішального життєві проблеми, людина ставить себе на шлях до алкоголізму. З труднощами і проблемами можна впоратися лише розглянувши їх як слід, не ухиляючись від них, а знаходячи реальне рішення, і алкоголізм не помічник. Звичайно ж рішення не завжди буває приємним, і не завжди легко дається, але тільки таким чином можна подолати труднощі.

Курси які надає програма реабілітації «Нарконон» проводять людини від самого початку і до повної перемоги, коли людина позбавляється від наслідків алкоголізм, і отримує вміння справлятися з багатьма ситуаціями, які виникають у його поточної життя. Можна припустити, що якби всі люди на землі пройшли програму «Нарконон», навіть якщо алкоголізм і наркоманія їх не зачіпають, то здатність суспільства в цілому справлятися з життєвими ситуаціями просто виросла б в 100 раз. І, безсумнівно, це призвело б до більш щасливого життя як самих людей, так і тих, хто їх оточує. Алкоголізм впливає не тільки на тіло людини, але і на розум, і тому чим раніше людина зрозуміє і захоче стати причиною у своєму житті, тим легше йому допомагати.

Алкоголізм-це смерть! Приходьте в центр реабілітації «Нарконон» і стаєте більш щасливими, переможете алкоголізм разом з нами.

Зіткнувшись з проблемою надмірного вживання алкоголю, в якийсь момент свого життя я зрозуміла,що скатываюсь на саме дно. Були часті спроби кинути випивати, але безуспішно. Розуміла, що страждаючи, я мучу і своїх рідних, але виходу не бачила і навіть часом не хотіла вирішувати цю проблему. Алкоголь став знищувати моє життя і життя моїх близьких. Стикаючись з маленькими життєвими труднощами, я була не здатна їх вирішити і знаходила розраду в алкоголі. Таким чином це переросло в систематичне вживання спиртного, були запої по кілька місяців. Алкоголь почав руйнувати і мій розум і моє тіло. Існує серед людей таке твердження , що жіночий алкоголізм не виліковний. Я заявляю вам з твердою впевненістю, що це не так!

Втомившись від регулярних запоїв, я прийняла тверде рішення, що мені потрібна алкоголь реабілітація. Бажання кинути алкоголь було і, зробивши кодування, я вважала що вирішила цю проблему. Але на жаль, через пів року я усвідомлено зняла кодування і продовжувала пити. Потім були відвідини психоаналітика, які не дали результатів. На той момент я зрозуміла, що мені потрібна така реабілітація, яка вирішить мою проблему і знайде причину, з якої почалося моє вживання алкоголю. Я знайшла центр «Нарконон», де алкоголь реабілітація дала свої плоди. І з твердою впевненістю заявляю, що жіночу залежність від алкоголю можливо вирішити раз і назавжди. Алкоголь реабілітація не проходить за пару днів або кілька сеансів, це праця, і серйозна робота над собою . Я справилася з цією проблемою! Чого і вам всім бажаю! Успіхів! Інна М. 32 роки

Антинаркотические лекторы

Первое и самое главное, Я ПРИНЯЛА РЕШЕНИЕ, что ВСЕ подростки Ялты услышат лекцию » Правда о наркотиках». Лекцию я отрепетировала накануне, текст лекции до дословного воспроизведения ( это оказалось очень важно), пользуясь записью Марины Грибановой. Я руководствовалась данным Л. Ронна Хаббарда, что если что-то делать в энтузиазме, то никто не сможет тебе помешать и отбросила…

Подробнее